GPS

2020

TK březen - Nedamov
NOB - Zahájí (AP1)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200305

Long - Selská rokle (AP2)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200306dopo

Směry - Spáleniště (volně)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200306odpo

Paměťák - Supí hora (volně)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200307dopo

Sprint - Mladá Boleslav 
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200307odpo

Štafetky - Selská rokle 
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200308

 

TK únor - Portugalsko
Sprint - Montemor o-Velho (ap2-3)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200214am

Kombotech - Dunas da Vagos (volně)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200214pm

NOB - hromadný start (ap2)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200214night

KO sprint - kvalifikace
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200215amH
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200215amD

KO sprint - finále
výsledky PDF

Middle - Tocha
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200216am

Opak. starty (volně)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200217am

NOB - koridor/vrstevnicovka (volně)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/private/20200217pm

One-man relay (mezičasy: 1. kolo, 2. kolo)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200218am

2 členné mixy (mapa bez farstovaní), mezičasy
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200219am

NOB - ind. start (volně)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200219pm

Sprint Coibra
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20200220am

 

TK leden - Slovensko
NOB - hromaďák
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20200116nobHD/ 

Middle - Svatý Jur (User: 20200117HD, Pass: RD)
http://www.tulospalvelu.fi/gps/private/20200117HD/

Sprintové štafety
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20200117MIXY/

Kombotech
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20200118komboHD

Sprint Tranava
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20200118sprintHD/

XSprint+Long
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20200119xsprintlongH
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20200119xsprintlongD

2019

ÚS Jablonec 
NOB - hromaďák (22/11 od 18:00)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20191122d
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20191122h

2. ročník Memoriálu Štěpána Kodedy - Middle (23/11 od 10:30)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20191123d
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20191123h

Sprint (24/11 od 10:50)
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20191124hd

 

PK NORSKO (neveřejné)
Zkr. middle

Chase starty

Zkr. long

Picking/long legs

Štafetky

Zkr. middle


NOM MS - NORSKO
Long
https://events.loggator.com/20190705d21w
https://events.loggator.com/20190705h21w

Middle
https://events.loggator.com/20190707d21w
https://events.loggator.com/20190707h21w

 

TK KVĚTEN JIZERSKÉ HORY
Middle - Bedřichov
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190523dopo

Downhill control picking - Bártlův vrch 
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190523odpo

Zkrácená trať - Jakuszyce
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190525dopoD
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190525dopoH

Směry & dohledávky - Bramberk
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190525odpo

Štafetové úseky - Slovanka
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190526hd

 

SPRINT KEMP PROSTĚJOV
Sprintové úseky - Jevíčko 
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190503

Sprintové štafety - Čechy p. Kosířem
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190504dopo

Knock-out sprint - Prostějov
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190504odpo

Sprint - Konice
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190505dopo


NOM SP + TK NORSKO 
Model Daelaene
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190405hd

Norwegian Spring middle
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190406d
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190406h

Norwegian Spring long
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190407d
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190407h

Kombotech
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190409hd 

Intervaly AP1
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190409odp  

Long. postupy
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190410h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190410d

Sprint
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190410sprint

Intervaly s Finkama
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190411Rudskogen2/ 

Control picking
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190411odp

Middle sobota- Lørdagskjappent
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190413d
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190413h

Long neděle - Smaaleneneløpet
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190414h
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190414d


TK BŘEZEN - NEDAMOV U DUBÉ
NOB - hromaďák
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190307h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190307d

Kombotech - middle tech.
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190308h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190308d

Sprintovky
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190308odpo

Kontrolní middle
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190309h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190309d

Kombotech - long .tech.
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190309odpo

Intervaly
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190310


TK MAĎARSKO
Model - kombotech
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190214

Zkr. long
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190214h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190214d

Intervaly
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190215

Vrstevnicovka
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190215h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190215d

Middle
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190216h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190216d

Věšák - sběrák
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190216odpoh
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190216odpod

Chasing start
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190217h
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190217d

TK LEDEN - LÁZNĚ BĚLOHRAD
Zkr. long
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190120d
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190120h
Sprint
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190119odpohd
Middle
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190119d
https://www.tulospalvelu.fi/gps/20190119h
NOB (směrovka)
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190118vecerhd
Downhill X-sprinty
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190118odpohd
Kombotech
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190118hd
NOB - hromaďák
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190117d
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20190117h


2018

ÚVODNÍ SRAZ
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20181122hdall/
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20181124dzeny/
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20181124hmuzi/

TK NORSKO
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20181117
http://www.tulospalvelu.fi/gps/20181115hdnwmiddle/