Novinky

Složení juniorské reprezentace pro rok 2019


zpět

24.10.2018 | 1530x

Zveřejňujeme složení juniorské reprezentace pro následující sezónu a plán přípravy.:: složení JRD 2019

Stejně jako v předchozích letech bude skupina reprezentantů a sledovaných, přičemž skupina reprezentantů je pro příští rok nově rozdělena na skupinu A a B. Ve skupině A jsou tři medailisté z letošního JMS a ve skupině B je jak v juniorkách, tak v juniorech široká skupina předních závodníků, kteří nás letos reprezentovali na některé z mezinárodních akcí (JMS, MED, JEC atd.).

Ve skupině sledovaných jsou pro rok 2019 zařazeni závodníci, kteří budou v příští sezóně ještě závodit v kategorii DH18. Smyslem zařazení mladších závodníků je postupné zapracování do týmu JRD, možnost porovnat se s našimi nejlepšími, získat řadu cenných zkušeností a hlavně motivaci do dalšího tréninku.

Stejně jako v předchozích sezónách se budou moci závodníci kategorií DH18 ucházet o nominace na obě vrcholné akce (JMS, MED).

Tímto se také loučíme s velkou skupinou nadějných závodníků ročníku 1998, kteří přechází do dospělých a přejeme jim, aby je tréninkový a závodní elán neopustil a nadále se jim dařilo.

:: plán přípravy 2019

Nový tréninkový rok začíná už příští pondělí 29. října. Plán přípravy je směřovaný především k úspěšnému vystoupení na JMS, které se uskuteční v Dánsku s centrem v Aarhusu. Všechny přípravné akce kromě úvodního srazu jsou určené pro celý tým včetně sledovaných, navíc na dvou akcích rádi přivítáme i další zájemce dorosteneckých a juniorských kategorií.

Do následující sezóny přejeme všem hodně štěstí, nadšení a zdraví a na úvodním srazu na Nové Vsi se těšíme na viděnou!

Košík, Iva, Boris, Sosák, Mára a Eliška.