Novinky

Složení reprezentačního družstva pro sezónu 2020


zpět

1.11.2019 | 1598x

Složení reprezentačního družstva pro sezónu 2020

Část týmu se ještě ani nestihla vrátit z posledního Světového poháru v Číně, ale přípravy na další sezónu už nabírají na plné obrátky. Prvním úkolem na check-listu pro nový rok je tradičně soupiska reprezentačního družstva. SLOŽENÍ REPREZENTAČNÍHO DRUŽSTVA DOSPĚLÝCH PRO SEZÓNU 2020

Stejně jako letos se bude reprezentace i v příštím roce opírat zejména o elitní tým, na který jsou kladené nejvyšší nároky, jak z pohledu výsledků, tak z pohledu přístupu. Na druhou stranu si členové elitního týmu přijdou na zajímavé finanční ohodnocení.

A tým neboli tým opor, jsou běžci, na které by mělo být spolehnutí a očekáváme od nich stabilitu, výsledkový růst a zodpovědný přístup.

Skupina U 23 jsou závodníci narození nejdříve v roce 1997. Jejich hlavním zaměřením by měl být hlavně systematický přístup k tréninku s cílem růst a dostat se na úroveň „opor".

Sledovaní - skupina závodníků, kteří nepatří věkem do U23, ale zároveň jejich výkonnost v letošní sezóně nedosahovala úrovně pro zařazení do RDA. Přesto v nich vidí realizační tým stále potenciál být platnými členy RD. Všichni jsou zařazeni do informační skupiny RD a v případě zájmu a volné kapacity mají možnost zúčastnit se přípravných akcí družstva.


Všem členům týmu gratulujeme! Ostatním závodníkům pak přejeme, aby je nezařazení zdravě nabudilo. V případě zájmu o přípravné akce RD nám dejte vědět, rádi vás na nich uvidíme.