Novinky

FYZIO JAKUB MAREK KONČÍ U TÝMU


zpět

9.12.2019 | 1934x

FYZIO JAKUB MAREK KONČÍ U TÝMU

Po 5 krásných sezónách opouští realizační tým výborný fyzioterapeut, držák dobré nálady a hlavně člověk, na kterého byl v každé situaci spoleh. Jsou za tím spory, peníze nebo snad ženy? Víme proč :-).Fyzioterapeut Jakub Marek je mediálně známý spíše jako člen týmu Ester Ledecké, se kterou úspěšně bojoval na olympiádě. U týmu reprezentačního družstva dospělých v orientačním běhu však také zanechal nesmazatelnou stopu. Za 5 sezón objezdil nespočet akcí a soustředění a jeho pomoc byla nejen v řešení akutních problémů na závodech, ale i v práci na dlouhodobém rozvoji našich hrbatých běžeckých postur.

Bohužel pro nás, život na cestách Jakub mění za vlastní ordinaci v Šumperku. Orienťáci jsou zde samozřejmě vítáni a celý náš tým vám doporučuje v případě potřeby navštívit tohoto skvělého chlapíka, který vám určitě pomůže, web najdete zde: https://jmfyzio.cz/.

Díky moc Kubo, bylo to s Tebou super!


Na volné místo naskočí v příští sezóně zkušený fyzioterapeut (z FN Motol a Centra pohybové medicíny Pavla Koláře) Jakub Novák. Snad to s námi vydrží s úsměvem stejně jako Kubka :-).