Novinky

MIDDLOVKA V POLSKU PRO MECHLOVOU A KRÁLE


zpět

19.4.2021 | 1064x | Jan Šedivý

 MIDDLOVKA V POLSKU PRO MECHLOVOU A KRÁLE

Na rychlou návštěvu Polska (covid slangem - návratovka do 12 hodin) se v sobotu vydalo 8 závodníků RD. A na dvoukolovém middlu v konfrontaci s místní repre jsme si nevedli špatně - v ženách zvítězila Lenka Mechlová, v mužích Vojta Král. Místo zrušených závodů Izery Cup nachystal polský realizační tým náhradní program - součástí soustředění místního mančaftu byl i otevřený 2 kolový middle (kvalifikace a finále) v prostorech relevantních k MS 2021 middle. Bohužel ani to se nakonec neobešlo bez komplikací - slovy polského kouče "If not f.. covid, then the weather is sh..:-)." V týdnu před víkendem nasněžilo a prostor závodu se 2x stěhoval níže a níže. I tak byla kvalifikace na sněhu a ne všichni ji pojali jako závod. Finále už bylo o ničem jiném, ale zase v prostoru výrazně méně atraktivním.

Byť se jednalo o čistě přípravný závod, tak pohled na výsledky fanoušky RD snad potěší (i když nakonec z důvodů obav ze sněhových podmínek nenastoupili Francouzi) - v ženách vyhrála Lenka Mechlová těsně před Denisou Kosovou (5. Aďa Indráková), v mužích byl nejrychlejší Vojta Král (4. Pavel Kubát, 5. Tomáš Křivda).

O osudu Izery Cup se rozhodne do konce dubna, pravděpodobně se přesune na 2. nebo 3. víkend v červnu a proběhne v původních plánovaných horských partiích - určitě stojí za to přijet (info zde).

VÝSLEDKY
- kvalifikace
- finále

GPS
- MA 
- MB
- MC
- WA 
- WB 
- WC
- finále M
- finále W