Novinky

Závěrečná příprava JMS 2018


zpět

30.6.2018 | 1415x | Pavel Košárek

Závěrečná příprava JMS 2018

Na závěrečnou přípravu jsme vyrazili přímo z MČR na krátké trati. Tentokrát jsme se ubytovali ve vesničce Lajosmisze v penzionu obklopeném "botanickou zahradou", který využijeme i při samotném JMS a snad se zde budeme cítit jako doma :-).Všechny tréninky proběhly v terénech odpovídajících jednotlivým disciplínám JMS, kdy jsme se každý den zaměřili na jednu konkrétní disciplínu a to i z teoretického hlediska.
Vzhledem k tomu, že místní terény jsou nám už dostatečně známé, tak cílem závěrečné přípravy bylo získat závodní pohodu a pozitivně se naladit na celé JMS a to i v rámci celého týmu. Věřím, že teď už má každý poměrně jasnou představu o tom, co můžeme očekávat.

Tréninky:

- po 25/6 dopo: klus+protažení; odpo housenka + štafetové úseky Zsana
- út 26/6 průzkum terénu + middle Bócsa
- st 27/6 kratší klasická trať Bodoglár (GPS budou postupně doplněny) + termály
- čt 28/6 dopo: sprint Kecskemét Széchenyívaros; odpo: dobrovolně kratší trať Bócsa

Na samotné JMS odjíždíme v sobotu 7. července. Závodní program bude zase trochu odlišný předchozím rokům. Začínáme rovnou zostra pondělní klasickou tratí, hned den na to se poběží sprint, po dni volna krátká trať a vše vyvrcholí v sobotu 14. července prestižními štafetami.

- JWOC 2018

Naši mladí závodníci se na JMS po celý rok poctivě připravovali. Přejme jim hodně štěstí a co nejvíce pozitivních zážitků!

Košík a spol.

Fotky na FB