Novinky

Juniorský tým pro sezónu 2022


zpět

7.11.2021 | 2369x | Pavel Košárek

Juniorský tým pro sezónu 2022

Nacházíme se na konci prvního týdne nového tréninkového roku, a tak je nejvyšší čas zveřejnit složení juniorské reprezentace pro následující sezónu.Filozofie složení týmu zůstává už po několikátou sezónu podobná, jelikož se nám osvědčila. Tým se skládá ze skupiny reprezentantů a ze skupiny sledovaných závodníků, kteří tak dostávají příležitost účastnit se některých akcí JRD a jsou tak i oni motivováni k dalšímu výkonnostnímu růstu. Výhodou větší skupiny je navíc to, že vzniká přirozené konkurenční prostředí, které nutí každého na sobě dále pracovat.

V obou dvou skupinách jsou zastoupeni nejlepší závodníci, kteří budou v příštím roce soutěžit v kategoriích DH18 a DH20. Cílem je postupně zapracovat mladé závodníky do JRD a tím zajistit hladký přechod do dalších kategorií ať juniorské, tak následně seniorské.

- složení týmu

Zároveň zveřejňujeme plán přípravy, který je primárně uzpůsoben úspěšnému vystoupení na JMS včetně zimního tréninkového kempu v Portugalsku. V létě nám snad už do třetice vyjde Oringen a na podzim je naplánovaný JEC v Německu, kam bychom rádi vyslali početnou skupinu mladých závodníků. Plán přípravy může být po dohodě s reprezentanty doplněn o květnovou akci a upřesněn o varianty závěrečné přípravy. Nominační kritéria na JMS budou vydána v druhé půli února.

Přeji vám hodně chuti do dalšího tréninkového období!
Košík