Novinky

16.5.2022 | 610x

SESTAVA PRO 1. KOLO SP ŠVÉDSKO

SESTAVA PRO 1. KOLO SP ŠVÉDSKO

12 jmen na první velkou mezinárodní akci sezóny - Světový pohár, který proběhne už na konci příštího týdne ve švédském Borås!

7.4.2022 | 748x

ASOM Belgie: dvě medaile i závodní zkušenosti

ASOM Belgie: dvě medaile i závodní zkušenosti

Stříbro v mixech pro Terku Janošíkovou s Vojtou Králem a bronz z KO sprintu opět pro Janošíkovou na skvěle obsazených závodech ASOM v Belgických Antverpách, tolik stručně telegraficky. Ale celé soustředění přineslo mnohem více - inspiraci, zkušenosti i nové poznatky před MS ...

24.3.2022 | 937x

SPRINTOVÉ JARO V PLNÉM PROUDU

SPRINTOVÉ JARO V PLNÉM PROUDU

Červnové sprintové MS se kvapíkem blíží a příprava reprezentace se pozvolna začíná specializovat na hlavní vrchol sezóny. I když to není všem pravověrným orienťákům po chuti, tak na jaře vyhrávají krátké jednotky po parcích a městech nad dlouhými fázemi v lesních oázách klidu. Stručné shrnutí březnového kempu a zápisky reprezentantů z Itálie najdete v článku...

13.3.2022 | 1146x

Tajemství knock-out sprintu

Tajemství knock-out sprintu

V průběhu tréninkového kempu na Zlínsku jsme si v Baťově městě střihli semifinále a finále knock-out sprintu na Jižních svazích. Jak našim reprezentantům knock-out sprint chutná a jaká jsou jeho specifika?

26.2.2022 | 833x

TK Španělsko – tréninková příprava v teple

TK Španělsko – tréninková příprava v teple

Pozitivní zpráv je teď málo, tak snad neurazí krátký report z tréninkového kempu ve Španělsku, který jsme využili jako zpestření zimní objemové přípravy. 19 reprezentantů absolvovalo intenzivní program - během 6 dní bylo na programu 11 tréninkových jednotek, z toho 4 závody.

10.2.2022 | 844x

Čtveřice reprezentantů zdraví z Keni

Čtveřice reprezentantů zdraví z Keni

Čtveřice českých reprezentantů tráví část své zimní přípravy individuálně na tréninkovém kempu v keňském Itenu.

2.2.2022 | 715x

TK leden Klíny - rekapitulace

TK leden Klíny - rekapitulace

 „Jedna rekepitulace, vlastně – rekapitulece - eh, pořád se pletu - rekapitulace. „Ale tak to napiš hezky česky, shrnutí, a máš to." Ale to by v životě nebyla žádná sranda, že... Upravený známý dialog Jindry Hojera neomrzí. A jak že bylo na Klínech? Byl přítomen Metelka? Stručný sumář z lednovky s týdenním zpožděním v článku.

26.1.2022 | 841x

Nominační kritéria pro sezónu 2022

Nominační kritéria pro sezónu 2022

Soubor nominačních kritérií reprezentace pro sestavování nominací na závody Mistrovství světa v Dánsku, Světové hry v USA, Světové poháry (Švédsko, Estonsko a Švýcarsko) a Akademické mistrovství světa ve Švýcarsku.

9.12.2021 | 1160x

„KICK OFF 2022" v Turnově

„KICK OFF 2022

Na nový kalendářní rok si ještě pár týdnů počkáme, ale ten tréninkový už je v plném proudu, resp. na začátku 2. cyklu. S mírným zpožděním se tak reprezentační družstvo poprvé sešlo první prosincový víkend v Turnově, aby tzv. vykoplo přípravu na novou sezónu. Co nás v ní čeká?

19.11.2021 | 1441x

Pavel Kubát se loučí s reprezentační kariérou

Pavel Kubát se loučí s reprezentační kariérou

Pavel Kubát po 10 letech končí své působení v dospělé reprezentaci. Během tohoto období se vypracoval na oporu týmu především v lesních disciplínách a nejspíš také dostál hesla, že v nejlepším se má přestat. 


Starší příspěvky najdeš v ARCHÍVU.