Novinky

22.9.2022 | 545x

14 jmen na závěrečné kolo SP

14 jmen na závěrečné kolo SP

Už příští víkend se v atraktivních terénech v okolí Davosu představí 7 žen a 7 mužů na finálovém kole Světového poháru 2022. Na soupisce nechybí tradiční opory mančaftu, ale ani drobná překvapení.

31.8.2022 | 906x

Jak si vyběhnout místenku do Švýcarska?

Jak si vyběhnout místenku do Švýcarska?

Upravená nominační kritéria pro finálové kolo Světového poháru v Davosu. Součástí akce je i krátký kemp v terénech MS 2023, a je proto předpokladem nominace, že na soupisce budou už závodníci usilující o start na příštím Mistrovství světa.  

25.8.2022 | 571x

Akademici odjíždí z AMS ve Švýcarsku spokojení

Akademici odjíždí z AMS ve Švýcarsku spokojení

Švýcarský Biel/Bienne hostil Akademické mistrovství světa a čeští závodníci ve všech závodech bojovali na čele. Čtvrté místo mužské a 5. místo ženské štafety spolu se 4. místem Daniela Vandase na klasice jsou dobrým nakopnutím do dalšího tréninku!

14.8.2022 | 609x

Akademické MS začíná

Akademické MS začíná

Od středy do neděle proběhne u švýcarského Bielu/Bienne Akademické mistrovství světa. 5 závodů v 5 dnech a 10 českých reprezentantů na startu. Podaří se navázat na nedávné úspěchy?

14.8.2022 | 1089x

Rozhovor: Stříbrný holky

Rozhovor: Stříbrný holky

Stříbrný holky - Venda Horčičková, Áďa Finstrlová a Terka Janošíková. Rozhovor s “nejšťastnějším týmem v aréně ME v Estonsku” je na scéně. Na závěr je jako bonus připraveno loučení Adélky s reprezentační kariérou.

12.8.2022 | 1031x

ME ESTONSKO: stříbro ze zeleného pekla!

ME ESTONSKO: stříbro ze zeleného pekla!

Euforie, emoce a slzy štěstí. Poslední den na Mistrovství Evropy přinesl české výpravě nečekanou radost v podobě stříbrné medaile ze štafetového závodu žen. Dva cenné kovy ze Světových her v USA jakoby odšpuntovaly pětiletý medailový půst na velkých akcích. Hned za dva týdny na něj totiž navazují v Estonsku „stříbrné holky" - Vendula Horčičková, Adéla Finstrlová a Tereza Janošíková. V obrovské konkurenci, která výrazně převyšuje MS, zaznamenal český tým i další skvělé úspěchy v TOP10 - na middlu se předvedl 9. Tomáš Křivda, na longu pak 10. Tereza Janošíková.

2.8.2022 | 609x

ME v Estonsku startuje ve středu

ME v Estonsku startuje ve středu

Od středy do neděle proběhne v estonském Rakvere Mistrovství Evropy - první ostrá lesní zkouška tohoto roku v plné konkurenci. Čekají nás těžké zavřené terény, kdy na mapě vypadá vše triviálně, ale v reálu je někdy problém zelenými pasážemi vůbec nějak proběhnout. Jakýkoliv výsledek v TOP15 bude úspěch! 

29.7.2022 | 916x

TK ČERVENEC - NA OTOČKU V GÓRACH IZERSKICH

TK ČERVENEC - NA OTOČKU V GÓRACH IZERSKICH

Ještě před odjezdem na srpnové akce - Mistrovství Evropy a Akademické mistrovství světa si část reprezentačního družstva dala dostaveníčko ve Sklářské Porubě – na polské straně Jizerských hor.  

21.7.2022 | 747x

Medailové čekání prolomeno v USA

Medailové čekání prolomeno v USA

Hned necelé dva týdny po skončení MS v Dánsku se čtveřice našich reprezentantů vydala do amerického Birminghamu na Světové hry. Z USA odvážíme fantastické výsledky - Terka Janošíková ve sprintu získala stříbro a Tomáš Křivda bronz!

14.7.2022 | 511x

Po pěti letech opět na světových hrách!

Po pěti letech opět na světových hrách!

Světové hry (The World Games), to je olympiáda neolympijských sportů a český tým bude na startu! Na poslední WG máme skvělé vzpomínky – Vojta Král vybojoval v Polsku bronz na middlu. V americkém Birminghamu nás čekají tři závody ve třech dnech, kdo nás bude reprezentovat? Tereza Janošíková, Denisa Kosová, Vojtěch Král a Tomáš Křivda!


Starší příspěvky najdeš v ARCHÍVU.